2. Altın Ege Ödülleri sahiplerini buldu

İzmir’in ‘en iyilerini’ buluşturan 2’nci Altın Ege Ödülleri, düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Enjoy Dergisi imtiyaz sahibi Murat Kaplan’nın organizasyonunda, Cİ Group ana sponsorluğunda gerçekleşen gecede. Sanat, spor, iş dünyası ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin ödüllendirildi.

2. Altın Ege Ödülleri sahiplerini buldu

Altın Ege Ödülleri’nin verildiği tören, İzmir Tepekule Kongre Merkezi’nde yapıldı. Çok sayıda davetlinin katıldığı gecenin sunuculuğunu Özlem Yıldız yaptı. Sanat, spor, iş dünyası ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin ödüllendirildiği gecede, İzmir’e değer katan isimlere ödüller verildi.


Ödül gecesi hakkında açıklamalarda bulunan Enjoy Dergisi ve Altın Ege Ödülleri İmtiyaz Sahibi Murat Kaplan; “Medya sektöründe yaklaşık 6 yıldır çeşitli hizmetler sağlayan bir kurum olarak Enjoy Dergisi adıyla kurulduğumuz günden bu yana hep bir amacımız vardı. Çalıştığımız markaların büyümesi ve alanlarında en bilinir olması için elimizden gelen tüm gayreti gösterirken bununla birlikte güzel şehrimiz İzmir'inde ulusal ve uluslararası arenada tanınabildiği büyük organizasyonları düzenlemek için çalışmalarımıza sürekli devam ettik . Bu büyük geceyi hazırlamamız da yanımda olan öncelikle ekip arkadaşlarıma, dostlarıma ve bize inanan tüm markalara teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.Öte yandan gecede; Yılın En İyi İşadamı Muhammed Gömük, Yılın En Başarılı Pop Müzik Sanatçısı İzel, Yılın En Başarılı Müzik Grubu Sakiler, Yılın En Başarılı Yerel Sanatçısı Harika Esra Çetin, Yılın En Başarılı Müzik Kanalı Dream Türk, Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu Bülent Çolak, Yılın En Başarılı Milli sporcusu olarak da Ayşe Begüm Odabaşı ödül alırken, Onur Ödülüne ise Pınar Aylin layık görüldü.

Admin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER